Főmenü
· Fórum
· Linkek
Keresés
Szavazás

Milyen gyakran látogaod a CBF Egyesület honlapját?

- Naponta egyszer

- Naponta többször is ránézek

- Hetenten többször

- Hetente maximum egyszer

- Max. havonta egyszer

- Csak akkor ha valamit meg akarok kérdezni

- Ha kapok valakitől privát üzenetet csak akkor

- Nem látogatom...

A szavazás korlátozva csak tagoknak

szavazat: 135 hozzászólás: 2
Korábbi szavazások
Mobile Version
e107mobile You can now visit us on your mobile phone! Simply goto cbf-egyesulet.hu/ on your mobile phone or PDA to get started!
Fórumok
Magyar Honda CBF Egyesület :: Fórumok :: CBF Társasági fórum
<< Előző téma | Következő téma >>   

HONDA CBF Egyesesületi tagság

Oldal:  [1] 2 3
Szerző Üzenet
Twister
2011.01.04. kedd , 13:26:33

Kedves Motoros Barátaink, kedves Honlap Olvasók!

Ebben a topic-ban szeretnénk összegyűjteni, kik azok akik 2011-ben szeretnének egyesületünk tagjaivá válni.

A tagság feltételeiről itt olvashattok:

[klikk ide]

Alapszabályunk és a tagfelvételi nyilatkozat innen érhető el:

[klikk ide]

Tagsági díjunk 2011-ben 10.000 Ft.

Aki úgy érzi megfelel a felvételi követelményeknek és szeretne tagjaink közé belépni, kérjük itt jelezze belépési szándékát, mely után az Egyesület vezetősége felveszi vele a kapcsolatot.

Köszönettel,
Twi ster

[ Módosítva 2011.01.04. kedd , 13:27:23 ]

HONDA CB1300
Vissza az elejére
PirosBp
2011.01.05. szerda , 14:22:41

A Magyar HONDA CBF Egyesületi tagja szeretnék lenni:

- Hakapeszi
- Piros (tagdíj 2011.01.06-án elutalva)
-

[ Módosítva 2011.01.07. péntek , 19:10:35 ]

---- Ép testben szép a lélek, vigyázok rá két keréken ---- (K.P.)
„Tegyél valami jót a testeddel, hogy a lélek kedvet kapjon ahhoz, hogy benned lakjon!" (Avilai Szent Teréz, 1515-1582)
Vissza az elejére
doki
2011.01.08. szombat , 17:00:52

- Hakapeszi
- doki

"Watashi wo korosanai mono wa wathasi wo tsuyoku suru!"
Vissza az elejére
Lali
2011.04.12. kedd , 20:59:05

- Hakapeszi
- doki
- Lali
Vissza az elejére
Nycoh
2011.04.24. vasárnap , 20:25:42
Vendég A Magyar HONDA CBF Egyesületi tagja szeretnék lenni:

- Hakapeszi
- doki
- Lali
- Nycoh
Vissza az elejére
Dui
2011.04.24. vasárnap , 21:13:16

Szia Nycoh!

Először gyere motorozni, vagy havi egyesületi talira, ismerjünk meg, aztán, ha még mindig szimpik vagyunk neked, gondolkodj el a tagságon!
Vissza az elejére
Twister
2012.01.30. hétfő , 12:38:33

Sziasztok,

Az Egyesület az idén is - 2012 - szívesen fogadja újabb tagok jelentkezését.

Ebben a topic-ban szeretnénk összegyűjteni, kik azok akik 2012-ben szeretnének egyesületünk tagjaivá válni.

[klikk ide]

[klikk ide]

Tagsági díjunk 2012-ben 10.000 Ft.

Aki úgy érzi megfelel a felvételi követelményeknek és szeretne tagjaink közé belépni, kérjük itt jelezze belépési szándékát, mely után az Egyesület vezetősége felveszi vele a kapcsolatot.

Köszönettel,
Twister

HONDA CB1300
Vissza az elejére
Sunny13
2012.02.05. vasárnap , 11:48:46
Vendég
Twister írta ...

Sziasztok,

Ebben a topic-ban szeretnénk összegyűjteni, kik azok akik 2012-ben szeretnének egyesületünk tagjaivá válni.

[klikk ide]

[klikk ide]

Köszönettel,
Twister

Sziasztok. Szeretnék közétek tartozni és tagja lenni eme közösségnek. Persze csak ha lehetséges
Vissza az elejére
Surci
2012.02.05. vasárnap , 12:22:33

Twister írta ...

Sziasztok,

[klikk ide]

[klikk ide]

Köszönettel,
Twister

Sziasztok! Ha lesz rá lehetőség, én is szeretnék az egyesület tagja lenni!:D
Üdv. Surci

[ Módosítva 2012.02.05. vasárnap , 12:23:52 ]

Surci
A lelkesedés diktálja az iramot, de a kitartás éri el a célt.
Vissza az elejére
Twister
2012.02.20. hétfő , 13:17:27

Kedves Sunny13 és Surci!

Köszönjük jelentkezéseteket az egyesület tagjai közé!

Kérem mindketten írjátok meg nekem priviben melyik korábbi túráinkon vettetek már részt, mert ennek hiányában és a tagfelvételi nyilatkozat nélkül nem tudjuk elbírálni jelentkezéseteket.

Köszönette l,
Twister

[ Módosítva 2012.02.20. hétfő , 13:17:43 ]

HONDA CB1300
Vissza az elejére
Szelid_motoros
2012.11.20. kedd , 15:04:55

Hello Twister!
2013-ra is ugyanezek a jelentkezési feltételek?
Gábor barátommal részt vettem az évadzáró guruláson veletek, és jól éreztük magunkat. Akkor még az SH300 nyergében, de azóta CBF600 NA-ra váltottam. Érdekelne engem is az egyesületbe való csatlakozás.
Üdv.
Péter (Szelíd motoros)
Vissza az elejére
Twister
2012.11.20. kedd , 17:56:39

Szeld_motoros írta ...

Hello Twister!
2013-ra is ugyanezek a jelentkezési feltételek?
Gábor barátommal részt vettem az évadzáró guruláson veletek, és jól éreztük magunkat. Akkor még az SH300 nyergében, de azóta CBF600 NA-ra váltottam. Érdekelne engem is az egyesületbe való csatlakozás.
Üdv.
Péter (Szelíd motoros)

Szia,

A feltételek nem változnak 2013-ban sem. Ha jössz még egy gurulásra legalább, akkor máris kitöltheted a jelentkezési lapot és valószínűleg a vezetőség nem fog elutasítani.

Üdv,
Twister

HONDA CB1300
Vissza az elejére
Szelid_motoros
2012.11.21. szerda , 16:03:32

Szia Twister!

Köszi az infót, akkor 2013-ban csatlakozom a szezonnyitó guruláshoz.

Üdv.
Péter
Vissza az elejére
Adopapa
2012.11.26. hétfő , 01:36:33

Nah, latszik... Akkor ujra

Szoval, elnezest, hogy uj regisztralokent rogton talan furcsanak tuno kerdessel hozakodok elo, de ez vagyok. Munkahelyi artalom talan S valaszt meg nem talaltam sehol...

Szoval, azt szeretnem tudni, hogy aki befizeti a tagdijat, az mit kap ezert? Csak az egyesulet fenntartasara megy, illetve a szervezeskre, vagy mondjuk van benne reszveteli dij egyes rendezvenyekre, esetleg jogvedelem, oktatasok, treningek, stb.?

Ha esetleg erre a kerdesre van mar egzakt es kesz valasz valahol, ugy elnezest a kulon kerdesert, szoljatok es meg fogom keresni.

Elore is koszonom, remelem lesz mielobb valami rendezveny, ahol szemelyesen is talalkozhatunk.

Koszonettel,

Adó

Adó
"A nagyság az állandóságban van!"
Vissza az elejére
Nikolaj
2012.11.26. hétfő , 09:25:28

Néz meg a 2012. évre tervezett program topikot.
Az példának okáért teljes egészében megvalósult. És még az évnek sincs vége
Vissza az elejére
Natan
2012.11.26. hétfő , 09:43:28

Sosem reklámozzuk az Egyesületet azzal, hogy megéri-e csatlakozni hozzánk.
Ha a tagdíj teljes egészében az Elnök úr fizetésére menne el, akkor is megérné!
(Persze erről szó sincs, itt senki nem pénzért tevékenykedik!)
Igen, vannak túratámogatások, kedvezmények, jótékonysági felajánlások, stb.
Az általunk preferált hozzáállás, ha új és leendő motoros társaink megismernek minket és viszont, látjuk, hogy ki, mit tud hozzátenni közös dolgainkhoz és mindkét oldal eldöntheti, kell-e ez neki.

Szóval, hogy őszinte legyek, nem örülünk annak, ha az első kérdés az, hogy mit kapok a tagsági díjért.
Ugyanakkor biztos vagyok benne, hogy ezt a kérdést pusztán a kíváncsiság sugallja.
Hosszú évek tapasztalata, hogy voltak, akik hamar eltűnnek és voltak, akiktől már alig vártuk, hogy végre jelentkezzenek!
Ilyen az élet!

Ismerkedésre és személyes találkozásra is lesz lehetőség, mire újra motorra ülünk, rajtad múlik, hogy addigra képben vagy-e!

Üdv a fedélzeten!

Natan
Az Egyesület titkára

Széles utat, gumifákat
Vissza az elejére
Adopapa
2012.11.26. hétfő , 09:58:02

Szia!

Köszönöm a válaszod, válaszotok!

Igen, megértem, hogy nem örültök neki, ezért is kezdtem egy nagy "előre is elnézést a kérdésért" bevezetővel

Tudom, érzem, hogy furcsa, de ugye tényleg nem ismerem az egyesületet, és, manapság az embereknek ami a legdrágább, az az ideje. Legalábbis nekem biztos. Így szeretném kétszer is meggondolni, hogy mihez csatlakozok. Nincs számomra értelme úgy csatlakozni, hogy utána 10 perc múlva azt látom, hogy ennek esetleg nem volt értelme. Ugyanakkor, ami fontos és jó jel, mondhatni meggyőző: él az oldal, vannak aktív tagok, kapok válaszokat, értelmes és hasznos témák vannak a fórumon, és amennyire beleolvastam a topicokba, nincsennek trollok

Természetesen, mivel én vagyok a hozzátok való csatlakozás kapujában, nekem kell kérnem, hogy esetleg befogadjatok. Így, fenti válaszaitok fényében, megtisztelő lenne, ha csatlakozhatnék.

Úgy érzem, sok hasznos tudást, információt és nem utolsósorban élményt kaphatok majd, amire zöldfülű motorosként mondhatni, ki vagyok éhezve!

Így ezúton várom válaszotokat, immár, mint leendő klubtag, és ki tudja? Akár, mint leendő aktív segítő is

Adó
Vissza az elejére
PirosBp
2012.11.26. hétfő , 10:15:59

Szia Adorján!
Még mielőtt az Egyesület Elnöke - Twister - hivatalos reagálását leírja ide Néked, engedtessék meg az én reagálásom, mint jelenlegi tag.
Soraidból az jön le, hogy már volt "szerencséd" más közösséghez, és nem jók a tapasztalataid. De ez ne akadályozzon meg abban, hogy mindenféle mérlegelés mentességgel nyiss felénk, mert ez nem egy verseny, ahol meg kell mérettetni. Ez egy közösség, és nem öncélokkal. Én magam is jártam más csapatban, és elhiheted Nekem - pont ezért -, hogy eddigi ismereteim szerint ez legjobb közösség.. A tagdíj nem ama pár ember jólétét szolgálja - ahhoz elég szerény a mértéke -, hanem a közös célokét, amiről olvashatsz is az Egyesületről szóló írásban, illetve az alapszabályban.
A fórum oldalunk sokkal nyitottabb, mint más motoros közösségé, nagyobb is a regisztráltak száma. És mondhatni, hogy a legaktívabbak közé tartozunk eme tekintetben.
Van nékünk egy bemutatkozó topicunk. Tisztelj meg bennünket azzal, hogy ott írsz magadról, és szeretettel várunk a következő nyílvános rendezvényünkön, ami az évadzáró sörözés és már nagyon a nyakunkon van ::-)
A fentiek voltak a "nem hivatalos" hozzádszólásom
Üdv köztünk!

---- Ép testben szép a lélek, vigyázok rá két keréken ---- (K.P.)
„Tegyél valami jót a testeddel, hogy a lélek kedvet kapjon ahhoz, hogy benned lakjon!" (Avilai Szent Teréz, 1515-1582)
Vissza az elejére
Natan
2012.11.26. hétfő , 10:19:21

Örülök, hogy nem sértődtél meg a válaszon, nyilván nem is az volt a cél.
Kezdetnek felhívom a figyelmedet a "Bemutatkozás" topicra, itt:

[klikk ide]

Örülünk, ha megtudunk rólad valamit. Azonkívül itt sok, jelenlegi társunk bemutatkozását is olvashatod.

Széles utat, gumifákat
Vissza az elejére
Natan
2012.11.26. hétfő , 10:25:04

Van egy "Nick-em története"
Az is elég érdekes:
[klikk ide]

Széles utat, gumifákat
Vissza az elejére
Adopapa
2012.11.26. hétfő , 10:38:54

Köszönöm, meg is történt a bemutatkozásom a megfelelő helyen

A meghívást is köszönöm -bár sem a 2012-es rendezvényeknél, sem a naptárban nem látom, hogy mikor lesz. Vagy csak én vagyok béna??? :$

Természetesen, amennyiben nincs már más programom, szívesen csatlakozom. Dec 6-7 nem jó, de megvárnám, hogy mikor lesz, nem sorolom fle előre, h mi nem jó

PirosBp írta ...

Szia Adorján!
Még mielőtt az Egyesület Elnöke - Twister - hivatalos reagálását leírja ide Néked, engedtessék meg az én reagálásom, mint jelenlegi tag.
Soraidból az jön le, hogy már volt "szerencséd" más közösséghez, és nem jók a tapasztalataid. De ez ne akadályozzon meg abban, hogy mindenféle mérlegelés mentességgel nyiss felénk, mert ez nem egy verseny, ahol meg kell mérettetni. Ez egy közösség, és nem öncélokkal. Én magam is jártam más csapatban, és elhiheted Nekem - pont ezért -, hogy eddigi ismereteim szerint ez legjobb közösség.. A tagdíj nem ama pár ember jólétét szolgálja - ahhoz elég szerény a mértéke -, hanem a közös célokét, amiről olvashatsz is az Egyesületről szóló írásban, illetve az alapszabályban.
A fórum oldalunk sokkal nyitottabb, mint más motoros közösségé, nagyobb is a regisztráltak száma. És mondhatni, hogy a legaktívabbak közé tartozunk eme tekintetben.
Van nékünk egy bemutatkozó topicunk. Tisztelj meg bennünket azzal, hogy ott írsz magadról, és szeretettel várunk a következő nyílvános rendezvényünkön, ami az évadzáró sörözés és már nagyon a nyakunkon van ::-)
A fentiek voltak a "nem hivatalos" hozzádszólásom
Üdv köztünk!

Adó
Vissza az elejére
Adopapa
2012.11.26. hétfő , 10:39:58

Dehogy sértődtem meg! Sőt, köszönöm az őszinteséget! Én is az voltam, ugyanazt kaptam. win-win

A nick-em kiderül a bemutatkozásomból, még egyszer nem írnám fel

Natan írta ...

Van egy "Nick-em története"
Az is elég érdekes:
[klikk ide]

Adó
Vissza az elejére
Blake
2013.01.03. csütörtök , 18:03:45

Ebben a topic-ban szeretnénk összegyűjteni, kik azok az új/régi barátaink, akik 2013-ban szeretnének egyesületünk tagjaivá válni.

[klikk ide]

[klikk ide]

Tagsági díjunk 2013-ban 10.000 Ft.

Köszönettel:
Elnökség

always look on the bright side of life
Vissza az elejére
agisz
2013.01.03. csütörtök , 18:16:08

Blake írta ...

Ebben a topic-ban szeretnénk összegyűjteni, kik azok az új/régi barátaink, akik 2013-ban szeretnének egyesületünk tagjaivá válni.

[klikk ide]

[klikk ide]

Tagsági díjunk 2013-ban 10.000 Ft.

Köszönettel:
Elnökség

Sziasztok!
Amint már korábban jeleztem,szeretnék tagja lenni az egyesületnek.
Üdv agisz(István)

"Sokkal jobb motorozás közben gondolkodni Istenről, mint a templomban ülve gondolni a motorozásra."
Vissza az elejére
Blake
2013.01.03. csütörtök , 18:35:25

Ha Natannak fizetsz egy sört, tuti elintézi...
vagy nekem...

Vissza az elejére
csiko70
2013.01.03. csütörtök , 18:39:04
Szasztok!
Én is, én is szeretnék tag lenni!
Csiko
Vissza az elejére
Blake
2013.01.03. csütörtök , 18:41:18

megszomjaztam..

Vissza az elejére
Adopapa
2013.01.03. csütörtök , 18:44:43

Én is szeretnék
Kérdés 1: mikor lesz az első közös gurulásra lehetőség, hogy ennek a feltételnek megfelelhessek?
Kérdés 2: hogyan szokás ajánlást prezentálni? Kiírom ide, hogy aki úgy érzi, hogy "vállalna", azt tisztelettel megkérem, hogy privátban jelezze ezt nekem, és ott megbeszéljük? Vagy esetleg nekem kellene megkérni valakit, aki szerintem adna ajánlást, és ő majd eldönti?
Melyiket javasolnátok?

Adó
Vissza az elejére
Blake
2013.01.03. csütörtök , 18:49:51

Részünkről a szerencse!

Az első gurulás időpontja még bizonytalan, erősen időjárás függő, türelmedet kérjük az égiektől!
Ha oda hozol magaddal bianco ajánlást és biztonságosan túl leszünk az első közös guruláson, szerintem nem lesz gond az ajánlással!

Üdv,
Blake

Vissza az elejére
Adopapa
2013.01.03. csütörtök , 20:31:51

Fejben fogom tartani!

Adó
Vissza az elejére
Oldal:  [1] 2 3
Moderátorok: admin, Natan, Doky, Blake, Twister, Dui, Fester