Főmenü
· Fórum
· Linkek
Keresés
Szavazás

Milyen gyakran látogaod a CBF Egyesület honlapját?

- Naponta egyszer

- Naponta többször is ránézek

- Hetenten többször

- Hetente maximum egyszer

- Max. havonta egyszer

- Csak akkor ha valamit meg akarok kérdezni

- Ha kapok valakitől privát üzenetet csak akkor

- Nem látogatom...

A szavazás korlátozva csak tagoknak

szavazat: 140 hozzászólás: 2
Korábbi szavazások
Mobile Version
e107mobile You can now visit us on your mobile phone! Simply goto cbf-egyesulet.hu/ on your mobile phone or PDA to get started!
Fórumok
Magyar Honda CBF Egyesület :: Fórumok :: CBF Társasági fórum
<< Előző téma | Következő téma >>   

CBF Egyesület Dunántúli szekció

Oldal:  [1] 2 3 ... 17 18 19
Szerző Üzenet
Ottomotor
2008.10.17. péntek , 16:25:07

BP centralizált világunkban, úgy éreztük, és tapasztaltuk, hogy szükség lehet az egyesületen belül olyan szekcióra, ahol jobban össze tudjuk fogni a vidéki motoros társainkat, ezzel is hozzájárulva az egyesület működéséhez, erősítve a márka iránti elhivatottságot. Szeretnénk kiegészíteni a társak törekvéseit, és a nyugati végeken is maximálisan képviselni az egyesületet. Syradan, Bagiracbf, Ottomotor

[ Módosítva 2008.10.17. péntek , 16:46:10 ]

Vezess, kövess, vagy állj félre!

Vissza az elejére
Doky
2008.10.17. péntek , 16:46:59

Hajrá Ottó, lélekben Veled vagyunk!
Sőt, még egy külön topikot is biztosítunk!

Vissza az elejére
syradan
2008.10.17. péntek , 17:13:51
Vendég Szóval, Dunán inneniek, és onnaniak! Emberök! Tudom, hogy holnap munkanap lesz, de ki jön Fehérvárra Köme által közzétett Székesfehérvári Motoros Baleset- megelőzési Napra?

Rajtam kívül

Ottó?
Vissza az elejére
syradan
2008.10.17. péntek , 17:14:24
Vendég Erről lenne szó:
Köme írta ...

Székesfehérvári Motoros Baleset- megelőzési Nap

Motorkerékpárral közlekedni különleges élmény és egyben veszélyesebb, mint személygépkocsival. Éppen ezért a Honda Motorcenter Kft. a Fejér megyei rendőrkapitányság Baleset-megelőzési bizottságával és a Veszprém megyei motoros rendőrökkel karöltve rendezi meg az I Székesfehérvári Motoros Baleset- megelőzési napot. A motoros baleset-megelőzési nap támogatója az Allianz Hungária Biztosító Zrt. A rendezvény 2008. 10. 18-n szombaton 10 órától 16 óráig kerül megrendezésre a székesfehérvári Auchan kamion parkolójában.

Napjaink modern, nagy sebességre képes motorkerékpárjai tömeges szabadidő- és közlekedési eszközzé váltak, ugyanakkor e mozgékony járművek közlekedésének biztonsági kockázata átlag feletti. Akár tetszik, akár nem, be kell látni, hogy a motoros jogosítvány megszerzése közben csak az alapokat tudjuk elsajátítani, rutint és kellő tapasztalatot rengeteg gyakorlással szerezhetünk. A motorpiac felpörgésével szerencsére egyre több vezetéstechnikai iskola is nyílt, mint például a Honda Safety Hungary, melynek tanfolyamaira a Honda Motorcenter Kft-ben is lehet jelentkezni. Nagyszerű kezdeményezés az is, hogy egyenesen a motoros rendőröktől láthat a motoros néhány vezetéstechnikai fogást. Az ilyen tanfolyamok célja, hogy a motorosok megtanulják biztonságosan kezelni saját motorjukat, és elsajátítsák azon alapvető vezetéstechnikai elemeket, amelyek hiányában fokozott veszélynek vannak kitéve a mindennapos közlekedésben.

A most hétvégén megrendezésre kerülő baleset-megelőzési nap egy kis ízelítőt nyújt a vezetéstechnikai iskolák „tananyagából”, melyet a Pitykemotor segít elsajátítani a vállalkozó kedvű motortulajdonosoknak. Rendezvényünk elsődleges célja, hogy a motoros balesetek száma csökkenjen, hisszük azt, hogy közúti balesetek túlnyomó része megelőzhető. Természetesen erre a napra nem csak a motoron közlekedőket várjuk, hanem minden olyan érdeklődőt is, aki próbára tenné tudását egy KRESZ lap kitöltésével, vagy egy motoros oktató szimulátorral. A látványosságról a Junior Streetfigther Team fog gondoskodni.

Vissza az elejére
Blake
2008.10.17. péntek , 17:37:36

Jó kezdeményezés, gratula!

Remélem majd meghívtok egy közös gurulásra engem is! Viszek sztrapacskát! vagy Balatonszeletet..

always look on the bright side of life
Vissza az elejére
syradan
2008.10.17. péntek , 17:42:28
Vendég
Blake írta ...

Remélem majd meghívtok egy közös gurulásra engem is! Viszek sztrapacskát! vagy Balatonszeletet..

Félreértés ne essék, nem kirekesztés a cél, csupán kicsit összefogni a nem budapestieket is, hogy ne mindig a főváros felől induljanak ki a kezdeményezések, legyen az túra vagy bármi más.

Egyszóval, Blake: Ja!
Vissza az elejére
Ottomotor
2008.10.17. péntek , 17:47:57

A motorostúra magazinban megint felfedeztem, amit már Jimy is megtalált. - megszervezzük!

Vissza az elejére
Ottomotor
2008.10.17. péntek , 17:52:18

Blake írta ...

Ok, szavadon fogunk, és jelenléteddel emelheted a nap szinvonalát. (Fábry mondásával szólva)

Vissza az elejére
Blake
2008.10.17. péntek , 17:55:10

Lehetetlent ne kérj!

always look on the bright side of life
Vissza az elejére
syradan
2008.10.17. péntek , 17:59:09
Vendég
Ottomotor írta ...

A motorostúra magazinban megint felfedeztem, amit már Jimy is megtalált. - megszervezzük!

Na tessék! Gyorsabb voltál!

Én ezt gondoltam egy Szezonzáró after gurulásnak:
link

[ Módosítva 2008.10.17. péntek , 18:01:09 ]
Vissza az elejére
Ottomotor
2008.10.17. péntek , 18:01:57

Túraútvonal

Veszprém - Bánd - Herend - Szentgál - Nagyvázsony - Tapolca - Lesencetomaj (a 84-es kedvéért teszünk egy kis kitérőt) - Sümeg - Zalaszántó - Hévíz - Keszthely (innen a tóparti 71-esen) - Balatongyörök - Szigliget - Badacsony - Salföld - Örvényes - Tihany - Balatonfüred - Csopak (balra a 73-mason) - Veszprém
210 km

[klikk ide]

Vissza az elejére
Ottomotor
2008.10.17. péntek , 18:08:45

Vissza az elejére
Ottomotor
2008.10.17. péntek , 18:09:49

Vissza az elejére
syradan
2008.10.17. péntek , 18:09:56
Vendég
Ottomotor írta ...

Kösz
Vissza az elejére
Doky
2008.10.17. péntek , 18:10:10

Mikor?
...igazából én is dunántúli vagyok, csak most épp Bp mellett lakok

Vissza az elejére
syradan
2008.10.17. péntek , 18:10:58
Vendég
Doky írta ...

Mikor?
...igazából én is dunántúli vagyok, csak most épp Bp mellett lakok

Holnap!
Vissza az elejére
Doky
2008.10.17. péntek , 18:12:41

akkor most kivételesen kihagyom - munkanap

Vissza az elejére
Ottomotor
2008.10.17. péntek , 18:13:36

Én a jövő hetet javasolnám, négyes ünnep lesz, addig jól meg tudjuk szervezni.

Vissza az elejére
syradan
2008.10.17. péntek , 18:14:18
Vendég
Doky írta ...

akkor most kivételesen kihagyom - munkanap

Akkor megyek egyedül, ha csak én vettem ki szabit!

Viccet félretéve: a jövő hétre szép (hideg) időt ígérnek az időjósok, sok napsütéssel.
Vissza az elejére
Ottomotor
2008.10.17. péntek , 18:17:02

Syradan, nekem holnap versenyem lesz, nem mehetek, de szívesen látlak a Gyenesdiási lőtéren. - Természetesen akit még érdekel a lövészsport.

A Balatonfelvidéki túrát jövőhéten csináljuk meg, jól felkészülünk, és sokan leszünk.

Vissza az elejére
Brandon
2008.10.17. péntek , 18:29:10

Fehérvárra szivesen mennék,de holnap munkanap és este 8-ig melózom
Mellékesen megjegyezném, én is dunántúli vagyok
Vissza az elejére
Tibor
2008.10.17. péntek , 19:03:19

Mellékesen időnként én is dunántúli vagyok, mivel sokat járok a Balatonra. Olyankor soxor ha kocsival megyek viszem futóval a motorom:).
Megjegyzem Twister is majd minden hétvégén a Balatonon van:)
A fenti túrakiírás tetszik, jó párszor már megcsináltuk már. Jó gurulást a jövő hétre,ha tudok ott leszek.

Üdv: Tibor
Vissza az elejére
Józsi
2008.10.17. péntek , 19:20:27

A 4napos hétvégén még engem is érdekelne.

"Akárhogy is, ezeket a motorokat épelméjű emberek készítik épelméjű embereknek." /Motorozás mesterfokon/
Vissza az elejére
huszi
2008.10.17. péntek , 19:27:18
Vendég
Ottomotor írta ...

Sziasztok!

Az elmúlt vasárnap egy jóbarátommal jártuk be ezt az útvonalat, annyi különbséggel, hogy levágtuk az utat Szigliget után Tapolca fele.
Illetve volt egy plusz az út elején és végén: Sülysáp-Székesfehérvár
A szigligeti várat ki ne hagyjátok!
Üdv,
Huszi

Vissza az elejére
Ottomotor
2008.10.17. péntek , 20:49:04

Huszi - Huszi!

Itt vagytok és nem szóltok? - A nemtudás nem mentesít!!!

Hmmm... még gondolkozom a büntin....

Vissza az elejére
huszi
2008.10.17. péntek , 21:09:18
Vendég Ottomotor!

Szégyelem a fejem

Hírtelen felindulásból kerültünk egy kört, de ígérem máskor nem hagylak ki.

ui. valami enyhe büntit kérek
Vissza az elejére
Köme
2008.10.17. péntek , 21:32:58

Emberek, ez mind-mind nagyon helyes kör!!!
Csak Bakonybél és Zirc között botrányos a flaszter...

"..Méricskélem a tű fokát,
hogy átfer-e rajta a menekülő,
hirtelen őszülő idő.."
Vissza az elejére
Ottomotor
2008.10.17. péntek , 21:36:20

Huszi, rendben!

Annyira gyönyörű idő volt vasárnap, hogy én is motoroztam a környéken Jamahás haverommal.

A vár az nagyon csodálatos, jól restaurálják.
Szép időben látni az egész környéket.
A törökök is szemet vetettek rá, de nem tudták elfoglalni.

...a bünti...(még gondolkozom)

Vissza az elejére
Ottomotor
2008.10.17. péntek , 21:40:51

Köme írta ...

Emberek, ez mind-mind nagyon helyes kör!!!
Csak Bakonybél és Zirc között botrányos a flaszter...

Köme!

Jövőhéten számítunk RÁD!
Melyik utvonalat járnád szívesen?

Vissza az elejére
Motoman
2008.10.17. péntek , 22:39:28

Sziasztok!
A C-vágányról én is csatlakoznék....

Soha ne menj olyan gyorsan, hogy a védőangyalod lemaradjon!
Vissza az elejére
Oldal:  [1] 2 3 ... 17 18 19
Moderátorok: admin, Natan, Doky, Blake, Twister, Dui

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF